Hledáte staré webové stránky? Klikněte sem

Hlavní nabídka

Vítáme Vás na našich webových stránkách mateřské školy

Naše MŠ se nachází v klidné části na okraji obce a je součástí základní školy. Blízko se nachází vlakové nádraží, Dům s pečovatelskou službou a Domov důchodců. Zřizovatelem je obec Červenka. Kapacita MŠ je 63 dětí.

Mateřská škola poskytuje celodenní vzdělávání ve 3 třídách (Koťátka, Berušky a Motýlci).

Součástí školy je rozlehlá zahrada, která nabízí dětem dostatek možností pro sportovní a jiné využití, jako venkovní učebnu využíváme krásný zahradní altánek.

Dominantou naší MŠ je prosklená kopule, která se nachází uprostřed budovy a působí velmi zajímavě.

Našim cílem je poskytnout dětem klidné a podnětné prostředí, ve kterém se budou cítit spokojeně a bezpečně. Usilujeme o jejich všestranný a harmonický rozvoj. Chceme, aby bylo dítě na konci předškolního vzdělávání relativně samostatnou osobností a co nejlépe připraveno na vstup do základní školy.

Kde nás najdete...

_____________________________________________________________________________________________________

OZNÁMENÍ

Do školy mohou docházet pouze děti zdravé, nevykazující příznaky akutního onemocnění.

9.4.2024

Zápis do MŠ pro školní rok 2024/2024  - 2.5.2024 (další inf. - záložka Zápis do MŠ)

1.3.2024

Zápis do 1. třídy - 12.4.2024

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče - 26.3.2024

25.1.2024

Vzhledem k tomu, že v letošním roce by měla proběhnout výměna oken a další stavební práce v MŠ, je naplánováno uzavření provozu MŠ v době hlavních prázdnin od 15.7.2024.

V současné době probíhá výběrové řízení.

Příspěvky na obědy do škol v Olomouckém kraji

Noví zájemci o čerpání příspěvku odevzdají čestné prohlášení ředitelce školy do 5.1.2024.

cestne-prohlaseni-o-prijmove-a-socialni-situaci

Z dotačního programu Příspěvky na obědy do škol v Olomouckém kraji je možné opět žádat o dotaci na zajištění bezplatného školního stravování pro děti/žáky/studenty v mateřských, základních a středních školách ve školním roce 2023/2024, jejichž rodina je v nepříznivé finanční situaci. Prominutí úplaty za školní stravování je možné pouze v případě, kdy alespoň jeden z rodičů pobírá minimálně jednu z dávek v hmotné nouzi, tj. příspěvek na živobytí nebo doplatek na bydlení.

Prosím zájemce, aby kontaktovali co nejdříve ředitelku školy.

(email: zsamscervenka@zscervenka.cz)

Vánoční prázdniny - Uzavření provozu MŠ -  od 23.12.2023

2.1.2024 - provoz pouze pro předem přihlášené dětí

3.1.2024 - plný provoz

29.8.2023

Zahájení školního roku + další informace

29.6.2023

Příspěvky na obědy do škol v Olomouckém kraji

Z dotačního programu Příspěvky na obědy do škol v Olomouckém kraji je možné žádat dotaci na zajištění bezplatného školního stravování pro děti/žáky/studenty v mateřských, základních a středních školách ve školním roce 2023/2024, jejichž rodina je v nepříznivé finanční situaci. Prominutí úplaty za školní stravování je možné pouze v případě, kdy alespoň jeden z rodičů pobírá minimálně jednu z dávek v hmotné nouzi, tj. příspěvek na živobytí nebo doplatek na bydlení.

Prosím zájemce, aby kontaktovali co nejdříve ředitelku školy.

(email:  zsamscervenka@zscervenka.cz)

Během prázdnin je třeba odevzdat čestné prohlášení (do poloviny srpna).

cestne-prohlaseni-o-prijmove-a-socialni-situaci

Pro děti v předškolním vzdělávání za určitých podmínek probíhá povinné vzdělávání distanční formou.

Bližší informace poskytne vedoucí učitelka MŠ i učitelka předškolního oddělení.

Pověrenec pro ochranu osobních údajů

20170402_172450 20170402_172739 20170402_172649

Ze života mateřské školy