Hledáte staré webové stránky? Klikněte sem

Hlavní nabídka

Vítáme Vás na našich webových stránkách mateřské školy

Naše MŠ se nachází v klidné části na okraji obce a je součástí základní školy. Blízko se nachází vlakové nádraží, Dům s pečovatelskou službou a Domov důchodců. Zřizovatelem je obec Červenka. Kapacita MŠ je 63 dětí.

Mateřská škola poskytuje celodenní vzdělávání ve 3 třídách (Koťátka, Berušky a Motýlci).

Součástí školy je rozlehlá zahrada, která nabízí dětem dostatek možností pro sportovní a jiné využití, jako venkovní učebnu využíváme krásný zahradní altánek.

Dominantou naší MŠ je prosklená kopule, která se nachází uprostřed budovy a působí velmi zajímavě.

Našim cílem je poskytnout dětem klidné a podnětné prostředí, ve kterém se budou cítit spokojeně a bezpečně. Usilujeme o jejich všestranný a harmonický rozvoj. Chceme, aby bylo dítě na konci předškolního vzdělávání relativně samostatnou osobností a co nejlépe připraveno na vstup do základní školy.

Kde nás najdete...

OZNÁMENÍ

Informace pro zákonné zástupce od 1.9.2021

Bližší informace budou podle potřeby průběžně doplňovány, případně je poskytne vedoucí učitelka MŠ.

2021 uzavřeni MŠ léto 2021

Pro děti v předškolním vzdělávání za určitých podmínek probíhá povinné vzdělávání distanční formou.

Bližší informace poskytne vedoucí učitelka MŠ i učitelka předškolního oddělení.

0šetřovné - Informace MPSV

Pověrenec pro ochranu osobních údajů

Stáhnout:
(0.29 MB)